Caliathletics - firma sprzedająca programy treningowe, oraz sprzęt sportowy

Filmami jakie tworzymy systematycznie są cotygodniowe odcinki na kanale YouTube. Budują one rozpoznawalność marki.
Najpopularniejsze produkcje osiągają nawet kilkaset tysięcy wyświetleń. 
Najważniejszymi produkcjami są filmy zawarte w programach treningowych, które zawierają odpowiednią technikę ćwiczenia i zaangażowane mięśnie, oraz filmy instruktażowe pokazujące proces nauki elementów kalistenicznych.

Royal Space - biuro nieruchomości

Razem z firmą Royal Space mieliśmy okazję stworzyć wizytówkę przedstawiającą historię powstania firmy, oraz atmosferę panującą w ich biurze na co dzień.

Cyklem filmów jakie tworzymy stale są te przedstawiające nieruchomości na sprzedaż. Ruchomy obrazek zdecydowanie lepiej odwzorowuje wnętrze niż zdjęcia, a dzięki dobrze dobranej muzyce generuje w widzu więcej emocji.

 

Endorfine - studio tatuażu

Razem ze studiem tatuażu stworzyliśmy wizytówkę w formie filmu przedstawiającego całą ekipę firmy, oraz proces tworzenia tatuażu. Film został wykorzystany jako „zdjęcie w tle” na facebooku, ale również jako post sponsorowany, który miał za zadanie dotrzeć do nowych potencjalnych klientów.

Drugą produkcją jest film z wydarzenia jakim było 10-lecie studia, miał on za zadanie zbudowanie większej rozpoznawalności marki.

Przewiń do góry